Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Zmiany w rozkładzie

‼️ INFORMACJA ‼️

Aktualny wykaz kursów autobusowych – stan na dzień 22.02.2022r. wykonywanych w dni robocze

  • Relacja Godz.
    Gryfice-Nowogard-Szczecin 05:10
    Gryfice-Karnice-Pogorzelica-Rewal-Pobierowo 05:15
    Żukowo-Brojce-Tąpadły-Gryfice 06:10
    Pniewo-Natolewice-Wyszobór-Gryfice 06:15
    Pobierowo-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 06:35
    Gryfice-Karnice-Pogorzelica-Rewal-Pobierowo 06:40
    Świdwin-Sławoborze-Kołobrzeg 06:40
    Świdwin-Sława-Rąbino-Głodzino-Nielep-Świdwin 06:45
    Gryfice-Trzygłów-Gryfice 06:50
    Szczecin-Nowogard-Gryfice-Pobierowo 07:00
    Pobierowo-Rewal-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 07:40
    Płoty-Mechowo-Trzygłów-Baszewice-Gryfice 08:20
    Gryfice-Trzebiatów-Mrzeżyno-Kołobrzeg 08:20
    Kołobrzeg-Karkowo-Świdwin 08:35
    Świdwin-Sławoborze-Gościno-Kołobrzeg 09:00
    Gryfice-Płoty-Nowogard-Goleniów-Szczecin 09:30
    Gryfice-Brojce-Pniewo-Wyszobór-Gryfice 09:35
    Kołobrzeg-Nieżyn-Rymań-Trzciana-Świdwin 10:10
    Kołobrzeg-Mrzeżyno-Trzebiatów-Gryfice-Szczecin 10:25
    Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice-Szczecin 10:35
    Trzebiatów – Brojce – Gryfice 11:00
    Świdwin-Brzeżno-Świdwin 11:05
    Gryfice-Karnice-Rewal-Pobierowo 11:15
    Gryfice-Stuchowo-Kamień Pom. 11:15
    Szczecin-Goleniów-Nowogard-Gryfice-Pobierowo 11:30
    Gryfice-Baszewice-Trzygłów-Mechowo-Płoty 11:30
    Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice-Nowogard-Szczecin 12:15
    Świdwin-Bełtno-Lekowo-Świdwin 12:20
    Gryfice-Trzygłów-Gryfice 12:25
    Świdwin-Rąbino-Świdwin 12:45
    Świdwin-Sławoborze-Rymań-Zieleniewo-Kołobrzeg 13:05
    Gryfice-Modlimowo-Resko-Gardzin-Łobez 13:30
    Szczecin-Nowogard-Gryfice-Pogorzelica-Pobierowo 14:00
    Kamień Pom.-Stuchowo-Gryfice 14:00
    Kołobrzeg-Karkowo-Świdwin 14:20
    Gryfice-Wyszobór-Modlimowo-Natolewice-Pniewo 15:00
    Gryfice-Pogorzelica-Niechorze-Pobierowo 15:05
    Pobierowo-Rewal-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 15:05
    Świdwin-Półchleb-Słonowice-Świdwinek-Świdwin 15:30
    Gryfice-Wyszobór-Modlimowo 15:40
    Wicimice-Wyszobór-Gryfice 15:43
    Szczecin-Nowogard-Gryfice-Pogorzelica-Pobierowo 16:00
    Łobez-Radowo-Resko-Modlimowo-Gryfice 16:00
    Gryfice-Tąpadły-Brojce 16:15
    Gryfice-Pogorzelica-Rewal-Pobierowo-Kamień Pom. 16:50
    Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice-Nowogard-Szczecin 17:10
    Pobierowo-Rewal-Niechorze-Gryfice 17:10
    Gryfice-Wyszobór-Natolewice-Pniewo 17:30
    Kamień Pom.-Śniatowo-Golczewo 18:25
    Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice 19:10
    Szczecin-Nowogard-Gryfice 21:00

Aktualny wykaz kursów autobusowych – stan na dzień 20.02.2021r. wykonywanych w soboty

Gryfice-Karnice-Pogorzelica-Rewal-Pobierowo 06:40
Pobierowo-Rewal-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 07:40
Łobez-Radowo-Resko-Gryfice-Pogorzelica-Pobierowo 09:20
Gryfice-Nowogard-Goleniów-Szczecin 09:30
Gryfice-Karnice-Pogorzelica-Pobierowo 13:00
Szczecin-Nowogard-Gryfice-Niechorze-Pobierowo 13:00
Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice-Resko-Radowo-Łobez 13:40
Pobierowo-Pogorzelica-Gryfice-Nowogard-Szczecin 14:20
Pobierowo-Rewal-Niechorze-Gryfice 17:10
Szczecin-Nowogard-Gryfice 18:15

Aktualny wykaz kursów autobusowych – stan na dzień 21.02.2021r. wykonywanych w niedziele

Gryfice-Karnice-Pogorzelica-Rewal-Pobierowo 06:40
Pobierowo-Rewal-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 07:40
Łobez-Radowo-Resko-Gryfice-Pogorzelica-Pobierowo 09:20
Gryfice-Nowogard-Goleniów-Szczecin 13:20
Pobierowo-Rewal-Pogorzelica-Karnice-Gryfice 13:40
Szczecin-Gryfice-Karnice-Rewal 16:00
Rewal-Niechorze-Karnice-Gryfice 19:00
Gryfice-Modlimowo-Resko-Gardzin-Łobez 15:40

Możliwość komentowania jest wyłączona.