Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Forum

Zapraszamy do wypowiadania się na naszym forum.
Informujemy jednocześnie, że zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania wpisów obraźliwych i wulgarnych.


10 Odpowiedzi na “Forum”

 1. Paweł pisze:

  Wirtualny spacer jest super.

 2. Małgorzata pisze:

  1 lipca jechałam z Niechorza do Katowic z kierowcami- panem Wojtkiem i panem Robertem. Byłam bardzo zadowolona z tej podróży, a panów kierowców chciałam wyróżnić za ich miły i życzliwy stosunek do pasażerów. To są właściwi ludzie na właściwych miejscach. Oby więcej takich ludzi, profesjonalnych, kontaktowych i z poczuciem humoru. Firmie Gryfickiej gratuluję takich pracowników.
  Małgorzata ze Śląska

 3. Piotr i Bogna pisze:

  29 lipca br. jechaliśmy na urlop z Wrocławia do Grzybowa. Po drodze niemiła niespodzianka. Jakaś blacha zaczęła stukać pod podłogą samochodu. Przejeżdżaliśmy akurat przez Gryfice. Pytaliśmy po drodze o warsztat samochodowy, gdzie moglibyśmy szybko usunąć usterkę. Ktoś wskazał nam PKS Gryfice. Tutaj właśnie pomogły nam osoby pracujące w tej firmie i to pod koniec zmiany, nie wykonujące na co dzień takich napraw! Dzięki nim mogliśmy szybko dotrzeć do celu.
  Dziękujemy serdecznie za ofiarowaną pomoc pracownikom serwisu. Dzisiaj naprawdę rzadko spotyka się tak uczynnych ludzi.
  Bogna i Piotr

 4. Anna pisze:

  Kurs 08.08.2014 Katowice – > Kołobrzeg, jechałem na odcinku Katowice – Pobierowo. Punktualność, pełen profesjonalizm, komfortowy przejazd i kierowcy gwarantujący opiekę, pomoc i bezpieczeństwo. Polecam.

 5. Sylwia pisze:

  witam serdecznie,
  chciałabym zapytać czy kurs Skwierzyna – Szczecin godz. 5:50 jest wciąż aktualny?
  Dzisiejszego dnia byłam niemile zaskoczona gdy tenże autobus odjechał 10 min przed czasem.
  Z doświadczenia wiem, że nie był to pierwszy taki przypadek.
  W takim razie czy w rozkładzie można by przesunąć godzinę z 5:50 na 5:40 by nie wprowadzać w błąd innych potencjalnych pasażerów.
  Pozdrawiam,
  Sylwia

  • ZPO pisze:

   Witam, w tych godz. nie wykonujemy kursu do Szczecina. Nasze obecne połączenie z Zakopanego ze Skwierzyna jest tylko w poniedziałki o godz. 4.25.

   Pozdrawiam

 6. Darek pisze:

  Czy w tym roku również beda kursy sezonowe relacji Katowice-Niechorze?Gdzie mogę znależć rozkład jazdy w/w?

 7. Marta pisze:

  Dzis o godz 15 wyjeżdzałam z Gryfic do Pniewa,zgubiłam portfel z dokumentami,nie tylko swoimi ale również córki tymczasowym dowodem osobistym,gdzie ze szkoły ma różne wyjazdy zagraniczne,oraz były też tam pieniądze,po prostu cała zawartość.Prawdopodobnie wypadł mi w autobusie.Jeśli go ktoś znajdzie proszę o kontakt zarówno kierowców autobusu jak i inne osoby.Tel do mnie: 607 424 585.Dziękuje.

Dodaj komentarz