Zmiany w rozkładzie jazdy PKS Gryfice

kierowca pks gryfice

Zmiany w rozkładzie jazdy PKS Gryfice – 01.03.2023

Przewoźnik PKS Gryfice informuje o reorganizacji kursów liniowych. Na ten moment przygotowane zostały dwie istotne zmiany:

Zmiany w rozkładzie jazdy pks gryfice

Kurs ze Szczecina wyjazd o godz. 21:00 do Gryfic, wykonywany w dni robocze zostaje zawieszony

W związku z modyfikacjami rozkładu jazdy, przedstawiamy Państwu zmiany w rozkładzie jazdy, które wejdą w życie od pierwszego dnia marca 2023 roku. Najważniejszą zmianą jest na pewno wieczorny autobus do szczecina, który od środy tj. 01.03 będzie zawieszony. Zmianie podlega jedynie kurs wykonywany w dni robocze.

Kurs z Pobierowa wyjazd o godz. 17:10 do Szczecina, wykonywany w dni robocze będzie skrócony do Gryfic

Kolejną zmianą jest trasa, która rozpoczyna się o 17:10 w Pobierowie. Autobus dojeżdża do stolicy powiatu – Gryfic. Nie będzie on wykonywał dalszych etapów trasy – tj. między innymi Płoty, czy Nowogard.

Istnieje możliwość zamówienia transportu na życzenie. Wystarczy skontaktować się z naszym działem turystyki. Autokar na wynajem tanio.

Dziękujemy za korzystanie z usług PKS Gryfice. Zachęcamy do podróży razem z nami, komunikacja zbiorowa, to ważny element w walce o lepsze środowisko dla przyszłych pokoleń! Przypominamy też o możliwości dołączenia do naszej zgranej drużyny, praca w Gryficach lub w okolicy.

Możliwość komentowania została wyłączona.