Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Firma

60lat

Przedsiębiorstwo PKS Gryfice Sp. z o.o.

Aktualnie posiadamy 149 autobusów.

Świadczymy usługi w zakresie przewozów pasażerskich, krajowych i międzynarodowych przewozów turystycznych oraz międzynarodowego transportu ładunków.

Stale unowocześniamy swoje obiekty i inwestujemy w nowe technologie.

Nasi Klienci mogą skorzystać z usług gastronomiczno – hotelarskich w nowoczesnym kompleksie Restauracja 32 Motel.wirtualnyspacer

Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie – zatrudniamy 350 osób.

Zakres działalności

Przewozy osobowe

Mamy wiele linii na terenie województwa zachodniopomorskiego.
 

Serwis i usługi

Prowadzimy kompleksowe usługi motoryzacyjne.

Handel

Posiadamy auto sklep, stacje paliw, motel oraz restaurację.

 Osiagnięcia PKS GRYFICE Sp. z o.o.

 1. GODŁO „INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI” przez Instytut Zarządznia we współpracy z Instytutem Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie.
 2. 27 pozycja w RANKINGU 100 NAJLEPSZYCH POMORZA ZACHODNIEGO przygotowanym przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Szczecinie.
 3. 47 pozycja w RANKINGU 100 NAJBARDZIEJ DYNAMICZNYCH PRZEDSIĘBIORSTWprzeprowadzonym przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk na zlecenie „Prawa i Gospodarki”
 4. CERTYFIKAT JAKOŚCI EN ISO 9001:2000. Przedsiebiorstwo PKS GRYFICE Sp.z o.o w dniu 16.08.2007 r. uzyskało certyfikat jakości EN ISO 9001:2000 nadany przez TUV CERT-TUV Turingen e.V. w zakresie:Certyfikat
  • przewozów osobowych i turystycznych
  • przewozów towarowych
  • usług motoryzacyjnych
  • usług handlowych
 5. W rankingu Przedsiębiorstw PKS przeprowadzonym przez Zakład Transportu Międzynarodowego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i publikowanym w Rzeczpospolitej, Przedsiębiorstwo PKS GRYFICE Sp. z o.o. zajmowało w 1997 roku IV miejsce, a w 1998 roku III pod względem wielkości przychodów (choć posiadało najwyzszy poziom zysku brutto spośród sklasyfikowanych przedsiębiorstw).
 6. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z tytułu dobrego wyposażenia oraz wysoko wykwalifikowanej kadry w 1999 roku została objeta Patronatem INSTYTUTU TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO w Warszawie.
 7. Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w 1998 roku otrzymała Certfikat Autoryzacji TUVPOL.
Projekty Unijne

projekty